AKTUALNOŚCI

3 kwietnia 2018 r.

 PLANY NA KWIECIEŃ 

Sezon turniejowy w pełni, a dla nas oznacza to zazwyczaj aktywne weekendy. Po przerwie wielkanocnej rozpoczynamy zajęcia regularne 3 kwietnia.
Pierwszy weekend - 6 i 7 kwietnia to udział solistek, duetu i zespołu FreeAge w Krajowych Mistrzostwach Show Dance w Kleszczowie. 15 kwietnia soliści wyjadą na turniej do Głogówka. 22 kwietnia weźmiemy udział w turniejach w Sierpcu oraz Inowrocławiu. Ważna informacja dla planujących długi majowy weekend jest następująca:
Od soboty 28 kwietnia do czwartku 3 maja Studio będzie nieczynne. Od piątku 4 maja zajęcia będą się odbywały zgodnie ze stałym grafikiem.


20 marca 2018 r.

 NOWY ROK I JESZCZE WIĘCEJ TANECZNYCH EMOCJI 

Nowy rok rozpoczął się intensywnie i pracowicie. Już na samym początku nasi tancerze pojawili się na turnieju w Legionowie. Potem był fantastyczny obóz zimowy. Po feriach sezon taneczny rozkręcił się na dobre i prawie każdy kolejny weekend oznacza dla nas turniejowe przygody. Aby być z nimi na bieżąco śledźcie nasze profile w mediach społecznościowych i przede wszystkim ... trzymajcie kciuki za wspaniałych tancerzy. Ich fenomenalne osiągnięcia możecie sprawdzić w zakładce wyniki.

23 listopada 2017 r.

 INTENSYWNY OSTATNI WEEKEND LISTOPADA 

Podobnie jak w zeszłym roku również teraz jesień obfituje w moc turniejowych wrażeń. W tym roku pierwsze konkursowe emocje przeżywaliśmy jeszcze we wrześniu.

Nie lada gratkę dla wszystkich wspierających nas kibiców mamy na ostatni weekend listopada, kiedy to tancerze Studia Tańca Spin Freekies wezmą udział w aż trzech wydarzeniach tanecznych!
Jako pierwsi w piątek pojawią się na parkiecie w Opolu: Natalia Gładysz, Kaja Kochańska, Gabrysia Krasnowska i Julia Żytek, które wezmą udział w czwartej edycji Opolskiego Festiwalu Tańca.
Tego samego dnia hip hopowe dzieciaki wystartują Turnieju Tańca Sportowego o Mistrzostwo Mokotowa.
Również w sobotę wyjedzie z Warszawy nasza delegacja do Czech z ekipą FreeSteps Juniors na pokładzie. Zespół w niedzielę po raz pierwszy weźmie udział w zagranicznym turnieju. Emocji z pewnością nie zabraknie.
Trzymajcie kciuki za naszych tancerzy i śledźcie relacje na Fb!


P.S. Sobotnie zajęcia z akrobatyki odbędą się o stałych porach :)

30 października 2017 r.

 ZAJĘCIA W STUDIU TAŃCA SPIN FREEKIES NA PRZEŁOMIE PAŹDZIERNIKA I LISTOPADA 

Informujemy, że w związku ze Świętem nasze placówki będą zamknięte 1 listopada. W dniach 31 października oraz 2, 3 i 4 listopada pracujemy zgodnie ze stałym grafikiem, jednak z uwzględnieniem kilku zmian:
- w czwartek nie odbędą się zajęcia #FreekiesAdults (są przeniesione na piątek 18:30 - 20:30)

- w czwartek nie odbędą się zajęcia Freemotion Kids 2 (zostaną odrobione poprzez wydłużenie zajęć w czwartek - 9 listopada; zajęcia w tym dniu odbędą się w godzinach 18:30 - 20:30)
- w piątek nie odbędą się zajęcia #FreekiesKids
- dodatkowy trening zespołu #FreeAge odbędzie się w czwartek 2 listopada w godzinach 18:30 - 22:00

Jeżeli zajdą jeszcze jakieś zmiany - niezwłocznie o tym poinformujemy. Życzymy szerokich dróg w czasie rodzinnych podróży

24 października 2017 r.

 ZESPOŁY STUDIA TAŃCA SPIN FREEKIES NA ZAWODACH TANECZNYCH W OSTROWI MAZOWIECKIEJ 

Przez wiele lat nasze miejsce w kalendarzu w dniu 11 listopada było zarezerwowane na udział w Ogólnopolskich Spotkaniach Tanecznych "Wirujący Krąg" w Ostrowi Mazowieckiej. W tym roku ta sytuacja się nieco zmieni. Nie oznacza to jednak, że w listopadzie nie odwiedzimy tego miasta! Zmieniła się nazwa i formuła turnieju, jednak mamy nadzieję, że dobra energia pozostanie. Na pierwszą edycję Zawodów "Ostrowski Styl" wybieramy się w następującym składzie zespołowym:

 • Freekies Kids
 • Freekies Juniors
 • FreeSteps Juniors
 • Freemotion Juniors 1
 • Freekies Adults
Na parkiecie pojawi się łącznie 82 naszych tancerzy dopingowanych przez wspaniałych rodziców, którzy zawsze są z nami. Nie możemy się doczekać!

24 października 2017 r.

 ROZPOCZYNAMY TANECZNĄ PRZYGODĘ W SP82 

Już 25 i 30 października odbędą się pierwsze zajęcia otwarte w dwóch grupach.
Serdecznie zapraszamy!

19 października 2017 r.

 OSTATECZNY ROZKŁAD WEEKENDU 21 - 22 PAŹDZIERNIKA 

busy-calendar-1080x675jpg

Po wielu modyfikacjach i zmianach spowodowanych decyzjami "na górze" ukształtowały się ostatecznie plany na przedostatni weekend października.
Jak już informowaliśmy całe zawody w Toruniu zostaną rozegrane jednego dnia. W związku z tym musieliśmy zrezygnować z udziału w Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego. Wynikiem tego przetasowania jest również brak możliwości zorganizowania akrobatyki w sobotę (trener Wojciech Kuczyński jest na turnieju w Toruniu). 

Najważniejsze punkty weekendowego programu:
 • sobota | 07:45 | zbiórka grupy jadącej autokarem | parking na tyłach Tesco Górczewska
 • część tancerzy i rodziców podróżuje samochodem według osobno przeprowadzonych ustaleń - wszyscy zainteresowani wiedzą - w przypadku wątpliwości prosimy o kontakt
 • na turnieju spędzamy praktycznie cały dzień
 • w Spin Freekies Studio S odbywają się zajęcia MINI BALET (11:15) oraz KLLBO. (18:00)
 • z powodu późnego powrotu z Torunia nie zamierzamy zmuszać nikogo z tancerzy biorących udział w sobotnim turnieju do bezwzględnego uczestnictwa w niedzielnych zajęciach z akrobatyki
 • dla wszystkich uczestników zajęć z akrobatyki, nie biorących udziału w sobotnim turnieju zostaną zorganizowane zajęcia z akrobatyki w połączonej grupie w niedzielę od 10:30 DO 12:00
 • jeśli któryś z tancerzy biorących udział w sobotnim turnieju będzie wyrażał chęć przybycia na akrobatykę - jak najbardziej jest taka możliwość
W przypadku jakichkowiek pytań związanych z nadchodzącym weekendem prosimy o kontakt 600 462 096.

14 października 2017 r.

 PRZED NAMI SZALONA ZABAWA PODCZAS HALLOWEEN PARTY 2017! 

W ostatnią niedzielę października w Spin Freekies Studio F odbędzie się taneczna zabawa dla dzieci w stylu Halloween. O moc atrakcji w czasie tego wydarzenia zadba jak zwykle niezastąpiona ekipa Stowarzyszenia Tanecznego SF. 
Zapraszamy młodszych i starszych - atrakcji z pewnością nie zabraknie.
W programie między innymi:
 • animacje taneczne z naszymi instruktorami
 • pomysłowe zabawy i konkursy plastyczne
 • poczęstunek w halloweenowym klimacie
 • zorganizujemy też konkursy z nagrodami
Termin: 29 października (niedziela)
Miejsce: Studio F, Olbrachta 66
Zaczynamy o godzinie 16:00. Zabawa potrwa do ok. 19:00
Wstęp wolny!

Do zobaczenia :)

14 października 2017 r.

 URSYNOWSKI TURNIEJ TAŃCA SPORTOWEGO 

W czasie, gdy tancerze jazzowi rywalizować będą w Toruniu reprezentacja zespołu FreeSteps Kids weźmie udział w Ursynowskim Turnieju Tańca Sportowego. Nasze zawodniczki wystąpią w konkurencji duety hip hop. Będą to:
 • Anna Antoszewska i Julia Fonfara
 • Matylda Bryła i Martyna Solarska
 • Patrycja Cieślak i Zuzanna Dudek
Nasze tancerki już przygotowują się do udziału w zawodach i wytrwale pracują pod czujnym okiem trenera Wojciecha Kuczyńskiego. Trzymamy kciuki za udany sobotni start!

logotypjpg

9 października 2017 r.

 TURNIEJOWY WEEKEND W TORUNIU! 

Już 21 i 22 października odbędzie się pierwsza edycja turnieju "Chance For Dance" Dwudniowe wydarzenie zostanie zorganizowane w Arenie Toruń. Na pierwszy dzień przypada rywalizacja tancerzy jazzowych. Zobaczymy solistów w konkurencji Solo Performing Art Improvisation oraz formacje Freekies Kids i Freekies Juniors. W niedzielę do akcji wkroczą tancerze hip hopowi. Zobaczymy solistów, duety oraz formacje.
Już nie możemy się doczekać!
20116980_1508389265887780_3698540908216879176_ojpg


6 października 2017 r.

 OBOZY ZIMOWE NA START! 

Rozpoczęliśmy przyjmowanie zgłoszeń na obozy zimowe 2018! Przed nami dwa fantastyczne turnusy: jeden dla juniorów i młodzieży, drugi dla dzieci już od szóstego roku życia. Czas najwyższy, aby zaplanować swoje ferie razem z nami i przeżyć fantastyczną taneczną przygodę. Więcej szczegółów można znaleźć TUTAJ!
bannerzima2018jpg


 NOWY SEZON 

Niedawno rozpoczęliśmy sezon taneczny 2017 / 2018. Rozpoczął się wyjątkowo aktywnie. W naszym Studiu zagościło wiele nowości, a realizowane we wcześniejszych latach projekty są z powodzeniem kontynuowane.
W tym miejscu będziemy informować o czekających nas wydarzeniach i nowych projektach. Zapewniamy, że czeka nas ich w tym sezonie co nie miara!