HALLOWEEN PARTY 2017

HALLOWEEN PARTY 2017

W ostatnią niedzielę października nasi tancerze wzięli udział w zabawie Halloween Party zorganizowanej przez Stowarzyszenie Taneczne SF. Do Spin Freekies Studio F przybyły dzieciaki przebrane za najbardziej wymyślne straszydła. Były wiedźmy, kościotrupy i diabełki - wszystkie z uśmiechniętymi buziami przystąpiły do zabawy! Rozpoczęło się od przywitania i parady pięknych strojów. Potem mieliśmy chwilę na zrobienie wspólnego pamiątkowego zdjęcia. Wielka szkoda, że nie wszyscy zdążyli na nie dobiec. Obiecujemy, że następnym razem poczekamy dłużej!

20171029_162054jpg
Imprezowi goście zjawili się u nas w bardzo licznym gronie. Chwilami ledwo mogliśmy się pomieścić w obu salach. Oprócz animacji i zabaw tanecznych dzieciaki mogły skorzystać z atrakcji przygotowanych specjalnie dla nich. Pani Zuzia malowała wszystkie mniej straszne buźki, pani Agnieszka z Olą przygotowywały piękne prace plastyczne, a pani Asia czuwała, aby nikt nie był głodny. W kąciku gastronomicznym czekały na dzieciaki przepyszne cuda!
Spodziewaliśmy się, że stroje naszych gości będą jedyne w swoim rodzaju. Właśnie dlatego poprosiliśmy pana Tomka, aby zorganizował mini sesję zdjęciową specjalnie dla nich. Korzystając z klimatycznej ekspozycji każdy mógł uwiecznić swoją wyjątkową stylizację. Cieszymy się, że chętnie korzystaliście z tej możliwości!
20171029_172941jpg
Zabawa taneczna była fantastyczna. Nawet się nie zorientowaliśmy, kiedy minęły prawie trzy godziny. Mimo to niektórzy nie mieli wielkiej ochoty żegnać się z nami. Cieszymy się, że spędziliście miło czas. Nam również było niezwykle miło Was gościć!

20171029_162805jpg
Wydarzenie przygotowali i zrealizowali:
Anna Garczyńska - Tarka, Tomasz Ginter, Joanna Karwacka, Agnieszka Krupa, Aleksandra Krupa, Krzysztof Krupa, Łukasz Owczarski, Joanna Rechnio, Zuzanna Warszawska. Dziękujemy rodzicom za piękne stroje oraz wsparcie w organizacji imprezy. Niektórzy nawet przynieśli małe co nieco na stół gastronomiczny oraz kilka elementów dekoracji. Jesteście niesamowici!
Na imprezie bawili się nie tylko tancerze naszego studia, ale również ich koledzy i koleżanki. Wszystkim bardzo dziękujemy za przybycie. Imprezowa poprzeczka została zawieszona bardzo wysoko. W przyszłym roku postaramy się ją podnieść jeszcze wyżej!