W czasie nadchodzących ferii czeka nas mnóstwo atrakcji. W dodatku, aby z nich skorzystać nie trzeba nigdzie wyjeżdżać! Taneczne półkolonie to propozycja dla wszystkich rodziców, którzy chcą zapewnić swoim pociechom atrakcyjnie spędzony czas z profesjonalną opieką wykwalifikowanych wychowawców oraz animatorów.

TANIEC

Każdego dnia dzieci wezmą udział w dwóch 60 - minutowych lekcjach tańca. Taka dawka warsztatów to doskonały impuls do rozwoju artystycznego w zaledwie kilka dni! Ostatniego dnia dzieci zaprezentują to, czego nauczyły się w czasie półkolonii.

ATRAKCJE

Oprócz zajęć tanecznych zaplanowaliśmy także ciekawe atrakcje na wszystkie dni. Nasz plan jest elastyczny i uzależniony np. od pogody. Kino, basen, czy sala zabaw - to niektóre z możliwych propozycji.


WYŻYWIENIE

Zapewniamy drugie śniadanie oraz obiad. Smacznie i w miłej atmosferze.

OPIEKA

Wychowawcy i kadra instruktorska to ludzie z odpowiednim przygotowaniem, doświadczeniem oraz wiedzą. I najważniejsze - z pasją!

DLA KOGO?

Półkolonie to idealna propozycja dla:

  • uczestników drugiego turnusu WINTER DANCE CAMP 2018, którzy w czasie pierwszego tygodnia nie chcą się nudzić
  • dzieci, które jeszcze nie czują się na tyle samodzielne, aby wyjechać bez rodziców na cały tydzień
  • rodziców, którzy chcą mieć pewność, że dziecko spędzi czas w ciekawy sposób i pod odpowiednią opieką

PEŁNY KOSZT UDZIAŁU W PÓŁKOLONIACH: 470 PLN

Cena zawiera: dwa posiłki dziennie, ubezpieczenie NNW, opiekę kadry i udział we wszystkich zajęciach oraz wyjściach organizowanych w czasie wydarzenia.

WARUNKI PŁATNOŚCI:
- potwierdzeniem rezerwacji miejsca jest wpłata zaliczki w wysokości 100 zł w kasie Studia lub przelewem na konto o numerze: 
27 1950 0001 2006 0859 9573 0002 (Idea Bank)

Termin płatności pozostałej kwoty: do 5 stycznia 2018 r.


ZAREZERWUJ MIEJSCE JUŻ DZISIAJ!